آکادمی شتابدهی استعداد دیجیتال و برنامه نویسی

مشاور تحصیلی و موفقیت رویارو

بچه ها ، دارای استعداد های متفاوتی هستند .
شناسایی استعداد بر اساس مدل جانسون اوکانر ( استعداد استقراء ، آیدیافوریا ، حافظه طراحی ....) و کشف آینده آنها و اینکه به کدام آینده تعلق دارند ، موضوع این جلسه است .
سنجش میزان اعتماد به نفس ، خودباوری ، عزت نفس ، تفکر انتقادی و مهارت ارتباطی ؛ هدف دیگر این جلسه مشاوره است . همه چیز به سرعت در حال تغییر و دگرگونی است . آینده پژوهان معتقدند تا قبل از سال 2030 ، بیش از 90% مشاغل امروز دیگر وجود خارجی ندارند و از بین خواهد رفت . خدمات آینده پژوهی به منظور پیشگیری ریسک های آینده و هدایت تحصیلی دانش آموزان از دیگر خدمات این مشاوره است .

اهداف دوره : شناسایی استعداد ، سطح توانمدیهای موجود ، میزان آمادگی دانش آموزان برای رویارویی با چالش های آینده همچنین یاری رساندن به آنها برای کوتاه کردن مسیر موفقیت ، تنوع بخشیدن به مسیرهای دسترسی به هدف ، تعیین هدف و هدف گذاری هوشمندانه تر ؛ مهمترین اهداف این جلسه مشاوره است .

مخاطبین دوره : دانش آموزان دارای مقطع سنی 8 تا 15 سال .


الگوی کلی آموزش های حاکم در آکادمی بر مبنای روش discovery based learning است که در قالب دوره های کوتاه مدت و بلندمدت طراحی گردیده است .

درباره مشاور

سید مهدی هاشمی بنیانگذار آکادمی شتابدهی استعداد رویارو ، دکتری مدیریت (DBA) فوق لیسانس تجارت الكترونيك از سازمان مديريت صنعتي فوق ليسانس مديريت منابع انسانی ( روانشناسی موفقیت )

نویسنده دو کتاب در باره کودکان و نوجوانان

مخترع بازی های فکری

آینده پژوه شغلی و تحصیلی

مدرس دانشگاه

طراح و مدرس دوره های آموزشی کودکان و نوجوانان

مربی رشد و موفقیت کودکان و نوجوانان

کتاب های نوشته شده در زمینه آینده پژوهی شغلی

تماس بگیرید

اگر در مورد دوره ها و نحوه ثبت نام یا در موارد مشابه سوالی دارید ، میتوانید از طریق روش هایی که در صفحه تماس با ما وجود دارد با ما در ارتباط باشید . همکاران پشتیبانی در خدمت شما هستند

ارسال پیام مستقیم به مدیریت

خط مشی رویارو

در رویارو تمام تلاش تیم ایجاد انگیزه برای کارآفرینی و تقویت روحیه استقلال فکری و عملی کودکان و نوجوانان است . ما با روش های مدرن آموزشی، برگرفته از برترین سیستم های آموزشی کشورهای پیشرفته تلاش میکنیم تا با کیفیت ترین آموزش را ارائه دهیم

در صورت که نظری در مورد نحوه تدریس ، کورس های آموزشی ، محل برگزاری یا کیفیت آموزش دارید ، خوشحال خواهیم شد که از طریق راه های ارتباطی مشخص شده با ما در میان بگذارید . اطمینان داشته باشید که نظرات شما لحاظ خواهد شد .